Dla Partnera


Propozycja współpracy

Tak samo jak w synergię talentu, wierzymy w synergię firm. Dlatego wszystkim poszukującym rozwoju i nowych kanałów biznesowych proponujemy współpracę partnerską. Jasne zasady, swoboda działania i sprawna komunikacja gwarantują korzyści dla obu stron.

Program partnerski dotyczy naszych rozwiązań biznesowych: Aura Business, Synergius CRM, Automico B2B, SerwisPlanner.

Cenimy wiedzę i doświadczenie naszych Partnerów. Szanujemy też Państwa czas, dlatego proponujemy kilka wariantów współpracy:

PARTNER HANDLOWY

Podstawowy zakres partnerstwa obejmujący współpracę w zakresie pozyskiwania nowych klientów, które następnie obsługuje Questy.

PARTNER WDROŻENIOWY

Partner pozyskuje klienta i odpowiada za cały proces, od pozyskania do kompletnego wdrożenia rozwiązania. Questy dostarcza merytoryczne wsparcie.

Nasi klienci

Zaufali nam między innymi:


Chcesz zostać partnerem? Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Jestem partnerem


Aktualnych partnerów zapraszamy do kontaktu z nami przez panel partnera

Michał Szymczak

Współpraca partnerska

+48 512 091 034

michal.szymczak@questy.pl