Kanał partnerski


Rozbuduj ofertę z Questy

Tak samo jak w synergię talentu, wierzymy w synergię firm. Dlatego wszystkim poszukującym rozwoju i nowych kanałów biznesowych proponujemy współpracę partnerską. Jasne zasady, swoboda działania i sprawna komunikacja gwarantują korzyści dla obu stron.

Program partnerski dotyczy naszych rozwiązań biznesowych: Aura Business, Synergius CRM, Automico B2B, Serwis Planner.

Cenimy wiedzę i doświadczenie naszych Partnerów. Szanujemy też Państwa czas, dlatego proponujemy kilka wariantów współpracy:

PARTNER HANDLOWY

Podstawowa forma partnerstwa obejmująca współpracę w zakresie polecania lub pozyskiwania nowych klientów, których następnie obsługuje Questy.

PARTNER WDROŻENIOWY

Zaawansowana forma partnerstwa, w której partner zarówno pozyskuje klienta jak i przeprowadza wdrożenie. Questy dostarcza merytoryczne wsparcie.
Chcesz poznać szczegóły?
Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questy – Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Twoje dane będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody. Posiadasz dostęp do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu i ich usunięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@questy.pl z adresu, którego dotyczy zgoda. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia nam obsługę Twojego zgłoszenia.

Michał Szymczak

Współpraca partnerska

+48 512 091 034

michal.szymczak@questy.plJestem partnerem


Aktualnych partnerów zapraszamy do kontaktu z nami przez panel partnera

Questy w liczbach

Od 2002 roku wspieramy klientów biznesowych

Ponad 1 000 zrealizowanych projektów

Przeszło 50 pasjonatów technologii w zespole

Więcej niż 100 000 użytkowników systemów

Nasi klienci

Zaufali nam, między innymi: