Questy


Informacje o naszej firmie

Questy to czołowy polski producent oprogramowań dla biznesu oraz otwarty i wspierający zespół

Jesteśmy doświadczonym producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu. Questy to polska firma z polskim kapitałem. Od 2002 roku wspieramy klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, które pomagają realizować założone strategie i osiągać ambitne cele. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Współpraca z naszymi klientami i partnerami pozwala nam stale się rozwijać i tworzyć nowe narzędzia dla firm. Obecnie oferujemy siedem różnych narzędzi dla przedsiębiorstw. Wśród nich znajdują się duże, dedykowane i komplementarne dla ERP rozwiązania, a także mniejsze, proste i posiadające wiele możliwości gotowe systemy, zintegrowane z wieloma programami handlowymi.

W dzisiejszych czasach tylko nieliczni mogą przetrwać bez przewagi technologicznej. Dlatego rozumiemy swoją rolę w budowaniu sukcesu naszego klienta.Jak działamy?

Do naszych kontrahentów należą liderzy wielu różnych branż. Współpracujemy między innymi z takimi organizacjami jak Interhandler, Metal-Fach, Kospel, Kompania Piwowarska czy Nespresso. Tworzone przez nas gotowe rozwiązania wykorzystywane są również w kilkuosobowych firmach.

Oferowane przez Questy systemy każdego dnia są wykorzystywane i doceniane przez tysiące użytkowników. Wartość naszych produktów oraz korzyści płynące z ich wykorzystywania podkreślają klienci, partnerzy oraz rankingi.

Projekty IT realizowane są w firmie Questy zgodnie z najlepszymi dostępnymi metodykami: PRINCE2 i SCRUM. Wsparcie systemów jest natomiast prowadzone w oparciu o praktyki ITIL. Pracownicy firmy Questy są również cenionymi analitykami wymagań, co potwierdza np. certyfikat REQB.

Bezpieczeństwo danych jest naszym kluczowym priorytetem. O tym, jak wiele uwagi poświęcamy tej konkretnej kwestii, świadczą między innymi zdobyte przez Questy certyfikaty (ISO 27001), współpraca wyłącznie z najlepszymi dostawcami hostingu, a także rozbudowane mechanizmy zarządzania uprawnieniami w naszych systemach.

Partnerstwo z Questy

W Questy wierzymy, że dwie firmy są w stanie osiągnąć znacznie więcej, kiedy działają razem. Z należytym szacunkiem podchodzimy do wiedzy i doświadczenia wszystkich naszych kontrahentów. Dlatego też stale dążymy do tego, by dostarczać najlepszą możliwą ofertę partnerską na rynku. Współpraca z nami opiera się na przejrzystych zasadach oraz na dużej swobodzie działania, a samą formę partnerstwa zawsze dopasowujemy do możliwości. Szczegóły dotyczące oferty partnerskiej znajdziesz na dedykowanej podstronie.


Dlaczego Questy to najlepszy wybór?

To proste. Oferowane przez nas oprogramowania integrują się z systemami handlowo-magazynowymi jak żadne inne dostępne na rynku rozwiązanie. W naszych produktach stawiamy przede wszystkim na elastyczność i skalowalność. Zgodnie z naszą filozofią, to oprogramowanie powinno dopasowywać się do potrzeb firmy – nie odwrotnie. Wraz ze wzrostem wymagań i oczekiwań dodajemy w naszych systemach kolejne możliwości i funkcje, dzięki czemu na żadnym etapie rozwoju nie zajdzie konieczność zmiany oprogramowania. Wszystkie rozwiązania Questy są względem siebie w pełni zgodne – jednocześnie możesz korzystać np. zarówno z CRMu, jak i programu do serwisu.
Wartości, które wyznajemy w Questy:


Łatwa komunikacja

Nie oczekujemy, że będziesz biegły w nowych technologiach, aby się z nami efektywnie komunikować. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczem do sukcesu jest dobre zrozumienie potrzeb Klienta i na to kładziemy maksymalny nacisk.Konkretne zasady

Wypracowaliśmy standardy współpracy, które dają przewidywalne rezultaty. I co najważniejsze – działają. Unikamy niedomówień.Myślenie biznesowe

Nie zajmujemy się instalacją programów. Dostarczamy narzędzia biznesowi, które bezpośrednio lub pośrednio muszą wygenerować zysk, oszczędność lub poprawę jakości funkcjonowania przedsiębiorstwa.
Bezpieczeństwo

Zaufanie to podstawa. Informacje wrażliwe, potrzeby oraz pomysły, którymi się dzieli z nami Klient to dane, o których bezpieczeństwo dbamy na najwyższym poziomie.Elastyczność

Nie istnieje biznes, który nigdy nie będzie wymagał żadnych zmian. Dlatego szczególnie dbamy o elastyczność w projektach informatycznych i eksploatowanych systemach.Czas to pieniądz

Zdajemy sobie sprawę, że możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe często decyduje o być albo nie być nowoczesnych przedsiębiorstw. Dlatego Twój czas jest dla nas szczególnie ważny!


Obserwuj nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco:


Zespół Questy:Łukasz

CEO / PM /
Business Architect

Maria

Finance and Controlling Manager

Wojciech

Business Development Manager

Tomasz

Software Delivery ManagerPiotr

Business Development Manager

Aleksandra

Business Development Coordinator

Michał

Channel Development Manager

Marta

Business Development ManagerBarbara

Business Development Coordinator

Dominik

Business Development Coordinator

Rafał

Customer Success Manager

Kinga

Project
ManagerBartosz

Software Developer

Daria

Project Manager

Przemysław

Project Manager

Sławomir

Software DeveloperDamian

Software Developer

Klaudia

Software Developer

Michał

Software Developer

Kamil

Software DeveloperPaweł

Software Developer

Tomasz

Software Developer

Miłosz

Software Developer

Krystian

Software ConsultantPiotr

Software Developer

Kacper

Software Developer

Mateusz

Software Developer

Piotr

Software DeveloperFilip

Software Engineer

Stefan

Software Engineer

Krzysztof

Software Engineer

Kamil

Software EngineerJakub

Software Engineer

Joanna

Marketing Coordinator

Tomasz

Marketing Specialist

Twoje imię

Dołącz do nas!