Rozwiązania dedykowane


Usprawnij zarządzanie firmą

Specjalizujemy się w realizacji projektów odpowiadających na niestandardowe potrzeby naszych klientów. Oferowany przez nas system Aura Business to niezwykle kompleksowe rozwiązanie, które składa się z wielu modułów. Jest to narzędzie, które może wspierać każdy z obszarów Twojego biznesu. Tworząc nasze rozwiązania dedykowane, stawiamy na elastyczność i duże możliwości konfiguracji. Bez względu na to, czy potrzebujesz zaledwie kilku spośród dostępnych rozwiązań, czy też potrzebujesz czegoś zupełnie nowego — możemy Ci to zapewnić. Stawiamy bowiem na dopasowanie technologii do wizji rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.


Aura Business

System Aura Business powstał, aby spełniać potrzeby organizacji oczekujących kompleksowych rozwiązań, które usprawnią procesy biznesowe. System jest elastyczny i komplementarny dla ERP. To narzędzie wsparcia sprzedaży, marketingu i zarządzania usługami. Główne moduły systemu:

  • CRM – umożliwia efektywne zarządzanie procesem sprzedaży,
  • E-commerce – dostarcza profesjonalną platformę do samoobsługi klientów biznesowych lub indywidualnych,
  • Service Management – pozwala skutecznie zarządzać zleceniami, reklamacjami, wsparciem klienta czy procesem tworzenia produktów według indywidualnych zamówień.

O możliwościach tego rozwiązania moglibyśmy rozmawiać godzinami. Chętnie poznamy problemy i potrzeby Twojej firmy, aby zaoferować Ci najbardziej optymalne i efektywne rozwiązanie na rynku.Elastyczny

Komplementarny dla ERP

KompleksowyZainteresowały Cię nasze rozwiązania dedykowane? Odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o możliwościach rozwoju Twojego biznesu.