Zarządzanie firmą


Kompleksowe rozwiązania dla biznesu

Oferowane przez nas systemy do zarządzania firmą powstały w efekcie zdobywanego przez wiele lat doświadczenia przy realizacji projektów dla biznesu. W zakresie kompleksowego zarządzania firmą prezentujemy dwa rozwiązania. Pierwsze — Aura Business — to dedykowane rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw, niszowych branż czy klientów z niestandardowymi potrzebami, które nie są obsługiwane przez inne dostępne na rynku produkty. Drugie rozwiązanie — Empireo — to gotowy system, który posiada niezbędne do zarządzania przedsiębiorstwem moduły. Jego niewątpliwą zaletą jest dostępność — wersja demo może stać się systemem klienta w kilka chwil.



Dedykowane rozwiązanie dla przedsiębiorstw

Aura Business to idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorstw, które mają niestandardowe potrzeby. Jest elastycznym systemem wspierającym całe przedsiębiorstwo. Może zostać zintegrowany z każdym systemem ERP wykorzystywanym w firmie. Jedną z najważniejszych zalet systemu jest jego ogromna elastyczność. Aura Business składa się z wielu modułów, których połączenie stanowi kompleksowe wsparcie biznesu. Moduły te mogą też jednak funkcjonować osobno i oczywiście mogą zostać w pełni dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Do głównych modułów zaliczamy: CRM, E-commerce, Service Management.



Zainteresowały Cię nasze systemy do zarządzania firmą? Odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o możliwościach rozwoju Twojego biznesu.