Zarządzanie usługami


Zautomatyzuj procesy Twojej firmy

Jako producent rozwiązań informatycznych specjalizujemy się w tworzeniu produktów dla biznesu. Już od dawna naszymi klientami są mniejsze i większe serwisy z różnych branż. Wspólnie z nimi wypracowaliśmy systemy do serwisu, które śmiało możemy nazwać sprawdzonymi i najbardziej elastycznymi, jakie znamy.Dedykowane narzędzie do zarządzania serwisem

Aura Business to nasze największe rozwiązanie, które przeznaczone jest dla dużych firm lub tych, które działają w niszowych branżach i mają niestandardowe potrzeby. System stawia na elastyczność i dopasowanie. Nie jest to wyłącznie narzędzie wspierające zarządzanie serwisem. Aura Business wspiera sprzedaż, marketing i zarządzanie usługami. Wiemy jednak, że nasi klienci mogą chcieć korzystać tylko z niektórych oferowanych przez nas modułów lub też z zupełnie nowych, dlatego to klient decyduje o ostatecznym kształcie rozwiązania. W ten sposób zostaje ono idealnie dostosowane do potrzeb danego biznesu.

Gotowy system o wielu możliwościach – SerwisPlanner

SerwisPlanner jest gotowym narzędziem wspierającym zarządzanie serwisem. Nie oznacza to jednak, że nie można go odpowiednio skonfigurować w zależności od specyfiki funkcjonowania danej firmy. System sprawdza się bowiem w wielu branżach. Nie ma znaczenia, czy zarządzasz serwisem, usługami czy zleceniami produkcyjnymi —elastyczność systemu pozwoli na dopasowanie go do potrzeb Twojej firmy, zwiększając tym samym wygodę użycia oraz skuteczność Twoich działań.Zainteresowały Cię nasze systemy do zarządzania firmą? Odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o możliwościach rozwoju Twojego biznesu.