Sprzedaż i marketing


Usprawnij zarządzanie relacjami z klientem

Wiemy, jak istotna jest współpraca z klientami. Sami bardzo dbamy o wysoki poziom obsługi i dobre relacje. To właśnie dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z naszymi klientami opracowaliśmy systemy CRM, które sprawdzają się w poszczególnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Wśród rozwiązań, które oferujemy i ciągle doskonalimy, znajdują się zarówno takie dla dużych, średnich, jak i małych przedsiębiorstw. Jak to możliwe? Tworząc oprogramowanie stawiamy na elastyczność, co pozwala nam oferować systemy CRM idealne dla firm o zróżnicowanych potrzebach.Dedykowane rozwiązanie dla dużych firm

Aura Business jest kompleksowym rozwiązaniem, które usprawnia procesy biznesowe. To całkowicie elastyczne i komplementarne dla ERP narzędzie, wspierające sprzedaż, marketing, a także zarządzanie usługami. Nie jest to wyłącznie CRM, ale dzięki dużej elastyczności obecnej już na poziomie projektowania rozwiązania dla Twojej firmy, możemy wybrać spośród oferowanych przez nas możliwości dokładnie to, czego potrzebujesz. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy także stworzyć zupełnie nowe rozwiązania, które wspomogą rozwój Twojego biznesu.

Masz niestandardowe potrzeby? Potrzebujesz integracji z innymi systemami? Prowadzisz duże przedsiębiorstwo? Zależy Ci na wiedzy, doświadczeniu? Jeśli tak, Aura Business to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Oprócz dostosowanego do Twoich potrzeb rozwiązania, oferujemy również profesjonalne wsparcie naszych konsultantów. Są to eksperci w realizacji projektów i wdrażaniu rozwiązań IT w różnych dziedzinach. Przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Twojego biznesu!

System CRM z gotowymi integracjami – Synergius CRM

Synergius CRM jest rozbudowanym systemem CRM, który umożliwia kompleksową obsługę sprzedaży. Daje on między innymi możliwość zarządzania procesem sprzedaży i ofertowania, koordynacji pracy i raportowania. Stanowi też oczywiście spójną bazę wiedzy o Twoich kontrahentach i produktach. Usprawnia również komunikację wewnętrzną i zewnętrzną dzięki integracji z klientem pocztowym oraz wbudowanemu komunikatorowi.

Jego ogromną zaletą jest integracja z programami handlowo- magazynowymi, które wykorzystuje Twoje przedsiębiorstwo. Jest to gotowy system, który nie wymaga projektowego podejścia. Szereg funkcji oraz duże możliwości konfiguracji to coś, co zapewni Ci wygodną obsługę oraz usprawnienie sprzedaży!Zainteresowały Cię nasze systemy CRM? Odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o możliwościach rozwoju Twojego biznesu.