Samoobsługa B2B


Zautomatyzuj procesy sprzedażowe

W obszarze automatyzacji sprzedaży oferujemy dwie platformy B2B. Pierwsza z nich to rozwiązanie dedykowane, które poza platformą sprzedażową może dostarczyć wiele innych możliwości, pozwalających na kompleksową samoobsługę klienta biznesowego, jak i zarządzanie całą firmą. Drugie z nich to gotowy system, który odpowiada na standardowe potrzeby firm zajmujących się sprzedażą hurtową i którego wdrożenie jest prostsze i szybsze. Ich najważniejszą cechą jest elastyczność, a naszą – doświadczenie w realizacji projektów dla wielu firm w różnych branżach.

Wiemy, że firmy na różnych etapach rozwoju potrzebują innych rozwiązań, dlatego stworzyliśmy dwa różne podejścia.Dedykowana platforma B2B

Aura Business to duże, komplementarne dla ERP narzędzie wsparcia sprzedaży, marketingu i zarządzania usługami. Posiada ogromne możliwości konfiguracji i integracji. System przeznaczony jest dla firm, które mają niestandardowe potrzeby. Aura Business to nie tylko rozwiązanie e-commerce. System posiada wiele innych modułów, które możemy dostosować do Twojej firmy i które pozwolą na kompleksowe zarządzanie Twoim biznesem.

Gotowy system z możliwością integracji – Automico B2B

Automico B2B to gotowe rozwiązanie, które zautomatyzuje Twoją sprzedaż. Umożliwi Twoim klientom samodzielne zakupy przez 24h/7 dni w tygodniu. Obniży koszty komunikacji z klientem. Twoi klienci będą mieli dostęp do atrakcyjnej i aktualnej oferty produktowej, informacji o fakturach i rozliczeniach, promocjach czy indywidualnych warunkach handlowych. Platforma współpracuje z programami handlowo-magazynowymi.Zainteresowały Cię nasze platformy B2B? Odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o możliwościach rozwoju Twojego biznesu.