Samoobsługa B2B


Zautomatyzuj procesy sprzedażowe

W obszarze automatyzacji sprzedaży oferujemy dwie platformy B2B. Pierwsza z nich to rozwiązanie dedykowane, które poza platformą sprzedażową może dostarczyć wiele innych możliwości, pozwalających na kompleksową samoobsługę klienta biznesowego, jak i zarządzanie całą firmą. Drugie z nich to gotowy system, który odpowiada na standardowe potrzeby firm zajmujących się sprzedażą hurtową i którego wdrożenie jest prostsze i szybsze. Ich najważniejszą cechą jest elastyczność, a naszą – doświadczenie w realizacji projektów dla wielu firm w różnych branżach.

Wiemy, że firmy na różnych etapach rozwoju potrzebują innych rozwiązań, dlatego stworzyliśmy dwa różne podejścia.



Dedykowana platforma B2B

Aura Business to duże, komplementarne dla ERP narzędzie wsparcia sprzedaży, marketingu i zarządzania usługami. Posiada ogromne możliwości konfiguracji i integracji. System przeznaczony jest dla firm, które mają niestandardowe potrzeby. Aura Business to nie tylko rozwiązanie e-commerce. System posiada wiele innych modułów, które możemy dostosować do Twojej firmy i które pozwolą na kompleksowe zarządzanie Twoim biznesem.





Gotowy system z możliwością integracji – Automico B2B

Automico B2B to gotowe rozwiązanie, które zautomatyzuje Twoją sprzedaż. Umożliwi Twoim klientom samodzielne zakupy przez 24h/7 dni w tygodniu. Obniży koszty komunikacji z klientem. Twoi klienci będą mieli dostęp do atrakcyjnej i aktualnej oferty produktowej, informacji o fakturach i rozliczeniach, promocjach czy indywidualnych warunkach handlowych. Platforma współpracuje z programami handlowo-magazynowymi.



Zainteresowały Cię nasze platformy B2B? Odezwij się do nas. Chętnie porozmawiamy o możliwościach rozwoju Twojego biznesu.